У Європейській Солідарності стоять на сторожі інтересів забудовників і махінаторів

Депутати Львівської міської ради розглянули петицію про повернення у власність громади земельної ділянки 3,46 га у Брюховичах на вулиці Широкій, 2.

31.12.2023
У Європейській Солідарності стоять на сторожі інтересів забудовників і махінаторів

Активістка Юлія Лацик розповіла про кілька промовистих епізодів зі сесії ЛМР.

“Люди хочуть щось відібрати – така комуністична історія”, – саме так оцінив п. Адамик вимогу брюхівчан повернути у розпорядження громади ділянку по Широкій 2.

“Тоді цікаво…, а розбазарювання брюховицьких земель його підопічним і однопартійцем Доманським – це яка історія? Європейської демократії?” – зазначила активістка.

“У нас працює комісія. Комісія працює якісно…”

Як додала Лацик, комісія засідала лише 1 раз. Нікого з селища (ні автора петиції, ні мешканців) не запросили: “Бо, нашо. Мовляв, це лиш підготовче засідання…. То про яку “якісну роботу” йде мова?”

“Я думаю у нас буде шлях. Там ті забудовники готові вже зовсім інші речі пропонувати місту” .

Юлія Лацик зазначила, що “зовсім інші речі” – варіант, який  можна переглянути за посиланням.

“Під реабілітацію не 500 а 3000м2 по гарантійному листу? Ви це серйозно?

Доманський з Широкою 2, розвів усю брюховицьку громаду. А видавши, без ДПТ ті, кляті містобудівні, ще й нагло кинув мешканців цілого району на право безпечного навколишнього середовища, комфортних умов проживання і на право врахування їхніх інтересів при виготовлені і затверджені ДПТ. Якщо забудовник готовий відмовитись від незаконно виданих Доманським містобудівних, пройти належну процедуру обговорення та затвердження ДПТ і опісля отримати чесні містобудівні – тоді ОК. Все решта – бутафорія”, – підсумувала активістка.

Довідково:

Петро Адамик і колишній голова Брюхович – депутати і члени Європейської Солідарності.

На фото Петро Адамик

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.