У Тернополі затримали чоловіка, який організував “наркобізнес”

Його затримали вже втретє.

23.03.2023
У Тернополі затримали чоловіка, який організував “наркобізнес”

Як розповіли у поліції Тернопільщини, у 2018 році чоловік розповсюджував заборонені речовини у складі організованої злочинної групи, а у 2022 налагодив в обласному центрі власний “наркобізнес”. Проте після перших двох затримань суд відпускав тернополянина під заставу у розмірі 200 та 300 тисяч гривень.

Підозрюваний – продавець амфетаміну зі стажем. 40-річний чоловік після того, як вніс чергову суму у травні 2022 року, продовжив займатися протиправним. 

Документувати незаконний бізнес тернополянина правоохоронці розпочали ще у вересні минулого року. Виявилось, що підозрюваний взяв до себе помічниками товариша та 17-річну дівчину. Основне завдання спільників – забирати наркотики з поштових відділень й передавати йому. Розраховувався з ними амфетаміном.

Зазначається, що підозрюваний з перших днів їхньої співпраці “присадив” дівчину на важкі наркотики й вона тепер проходить реабілітацію в одному з медичних центрів області.

Клієнтами наркоторговця були жителі Тернопільщини. Він продавав товар лише перевіреним особам і тільки “з рук в руки”. З цією метою підозрюваний винайняв гаражне приміщення в якому реалізовував товар та дозволяв покупцям вживати там амфетамін.

21 березня у помешканні та гаражі підозрюваного оперативники провели обшуки. До роботи залучалися працівники кінологічної служби. У чоловіка виявили та вилучили розфасованого товару на понад 25 тисяч гривень. 

Його затримали і оголосили підозру згідно з частиною 2 статті 307 ККУ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Правоохоронці встановлюють шляхи надходження наркотиків на територію Тернополя, а також перевіряють клієнтів “бізнесмена”. Триває слідство.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.