У Тернополі в перинатальному центрі виходили дівчинку вагою 560 грамів

У центрі “Мати і дитина” тернопільські медики виходили передчасно народжену дівчинку.

24.08.2023
У Тернополі в перинатальному центрі виходили дівчинку вагою 560 грамів

Як повідомляє “Суспільне”, про це розповіла завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Неля Скубенко:

“В нас є маленька перемога. Від п’ятниці малюк уже дихає самостійно, вже майже 4 доби і ми можемо сказати, що це перемога. І по механіці дихання, як вона дихає, ми вже можемо із впевненість сказати на 99%, що вона вже буде дихати самостійно.”

За словами батька дитини Анатолія Кучеренка, це їхня перша дитина:

“У нас була колись давно, років 15 тому, невдала вагітність і після того ніяк не вдавалося завагітніти, вдалося завдяки еко. Все йшло по плану, але в якийсь момент чомусь заболів животик. Були такі дні, що ми вже були у відчаї, втрачали надію, що щось вийде. Але сьогодні емоції нас переповнюють, не тільки лікарів.”

За словами генерального директора Тернопільського обласного перинатального центру Віктора Овчарука, немовля, яке народилося на 22-23 тижні вагітності, у закладі виходили вперше:

“Звичайно, в нас були терміни вагітності і 24-25 тижнів, 26 і ми цих дітей виходжували. А цей випадок для нас є унікальний. Випадок також був унікальний тим, що вони поступили до нас в перинатальний центр із випадінням петель пуповини, нам не було часу зволікати. Це була ургентна термінова операція. Як бачимо, сьогодні результат, наша робота, наші дії були правильними.”

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.