У Superhumans Center у Львові відбудеться майстер-клас, присвячений хірургічним технікам імплантації

28-29 червня медиків запрошують на унікальний освітній захід Міждисциплінарний майстер-клас з імплантопротетики у Superhumans Center на малогомілкових трансплантатах.

09.06.2025
У Superhumans Center у Львові відбудеться майстер-клас, присвячений хірургічним технікам імплантації

Про це повідомили у Superhumans Center.

Упродовж двох днів учасники матимуть змогу перейняти досвід провідних європейських та американських фахівців у сфері реконструктивної стоматології та імплантології.

Серед спікерів:

Професор Рольф Еверс (Австрія) — визнаний лідер у щелепно-лицевій хірургії, один із перших у світі застосував 3D-навігацію та доповнену реальність в операційній практиці.

Доктор Вінсент Морган (США) — експерт із 30-річним клінічним досвідом, спеціалізується на роботі з трансплантатами та складними реабілітаційними випадками.

Анжело Паоло Перпетуїні (Італія) — авторитетний зубний технік і лектор, співавтор техніки Integrated Abutment Crown™ (IAC), один із творців CAD/CAM-матеріалу TRINIA®, що поєднує естетику та функціональність у сучасному протезуванні.

Програма заходу:

– Лекції від міжнародних фахівців;

– Живий майстер-клас із короткими та екстракороткими імплантатами Bicon;

– Демонстрація лабораторних протоколів і матеріалів;

– Розбір клінічних кейсів;

– Простір для запитань, дискусій та професійного нетворкінгу;

– Офіційне тестування та сертифікація (з нарахуванням балів БПР)

На майстер-клас запрошують стоматологів-хірургів, ортопедів-стоматологів, зубних техніків, щелепно-лицевих хірургів.

Доступна участь у повній програмі або окремо в теоретичній чи практичній частині.

“Не пропустіть можливість працювати пліч-о-пліч із міжнародними експертами та підвищити свою кваліфікацію на новому рівні”, – зазначили у повідомленні.

Реєстрація:

–  теоретична частина за посиланням.

– практична частина за посиланням.

Кількість учасників – до 20 осіб.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.