У скільки обійшлися міському бюджету відрядження львівських чиновників у березні

Чиновники Львівської мерії у березні мали робочі візити до Франції, Великої Британії, Тайваню, Польщі. Лише на проживання з міського бюджету на це витратили понад 100 тис. грн

07.04.2025
У скільки обійшлися міському бюджету відрядження львівських чиновників у березні

Відповідна інформація опублікована на сайті Львівської міської ради, повідомляє “Еспресо Захід”.

Заступник міського голови з питань міжнародної співпраці Сергій Кіраль у березні відвідав південь Франції, а саме Канни – місто на березі Середземного моря. Це була провідна світова виставка нерухомості MIPIM. Ймовірно, чиновник їздив залучати міжнародні інвестиції у Львів.

Після цього Кіраль заїхав до Лондона, де “презентував проєкти у сфері охорони здоров’я та інфраструктури Львова для британського бізнесу”, а відтак побував у Ірландії. Видатки на проживання становили 36 тис. 160 грн. Добові видатки 10 300 грн.

Уже за декілька днів після цього Кіраль вирушив на острів Тайвань у місто Тайбей. Мав лише 900 грн добових, щодо грошей на проживання – інформація відсутня.

У Канни їздив і заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач. Був також на виставці нерухомості. Проживання йому обійшлося доволі дешево, порівняно з Кіралем – усього 5800 грн.

Найдорожче для громади Львова обійшлись відрядження мера Андрія Садового. За його проживання у Вашингтоні, куди він згідно з документом їздив на конференцію мерів ще у січні, витратили 39 тис. 800 грн. Про добові витратити мера у США не зазначено нічого. Наприкінці лютого – на початку березня мер був у Манчестері, Лондоні та Північній Ірландії. Там він брав участь у діалозі Сильних міст – “Збереження соціальної згуртованості в умовах численних глобальних криз: роль мерів, міських рад та місцевого уряду”. Перебував у Великій Британії з 25 лютого до 2 березня. Сума, оплачена за проживання, – 29 тис. 776 грн. Добові видатки становили 18 тис. 521 грн.

Докладніше про те, куди їздили мер і його заступники та скільки грошей на це витратили з міського бюджету Львова, дивіться в таблиці.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.