У Шептицькому створять Червоноград

На території Червоноградської ТГ Львівської області створять індустріальний парк.

02.04.2024
У Шептицькому створять Червоноград

Про це повідомили на сайті Міністерства економіки України.

«Політика Уряду передбачає стимулювання розвитку переробної промисловості в Україні до рівня розвинених країн, де її частка у загальному ВВП становить 20%. Створення індустріальних парків є однією зі складових цієї роботи – вони забезпечують зростання економіки та створюють нові робочі місця. Новий промисловий майданчик у Львівській області має дати близько 3250 нових робочих місць і залучити інвестиції в розвиток виробництва більше ніж на 1,5 млрд гривень», – зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Індустріальний парк створено в рамках  проєкту трансформації вугільних регіонів за підтримки німецьких партнерів в рамках проєкту GIZ «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України».

“На даний час за підтримки Уряду Німеччини та місцевих бюджетів здійснюється розробка комплексної проєктно-кошторисної документації для розбудови інженерно-транспортної інфраструктури індустріального парку”, – зазначили у повідомленні.

На площі понад 63 га планують створити близько 3 250 робочих місць. Зокрема, передбачається, що інвестори започаткують виробництво харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів.

Також у планах створити підприємство з деревообробки та виготовлення виробів з деревини та корка. На території парку будуть проводитись науково-технічні дослідження, працювати лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції.

“Конфігурація парку передбачає використання в майбутньому також території терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проєктом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади. Обсяг отриманих донорських коштів складає понад 10 млн грн. Загальні інвестиції, які передбачені для розвитку індустріального парку «Червоноград» на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн”, – наголосили у дописі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.