У селі на Львівщині оновили автобусну зупинку

У селі Скоморохи на Червоноградщині оновили та розфарбували зупинку громадського транспорту.

05.09.2023
У селі на Львівщині оновили автобусну зупинку

Як зазначила Марія Калюга-Кащук, будівлю оновили завдяки жертводавцеві Василю Шамборовському, його «команді» – майстрам, родині Олега і Марії Федина, а також Надії Прачун і юним художницям-випусникам Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка Тетяні Мартинюк і Катерині Цибульській, які художньо оформили зупинку.

“Автобусна ” хатка” – любо глянути! Хай Господь нагородить Вас, Добрі Люди! Ще в нас оновлюється Скомороська амбулаторія. Всі стараються помогти і видно результат. Нашим медичним працівникам, Лікареві Володимиру Шамборовському доброго здоров’я і хай все добре ведеться! Старості села Галині Ковальчук – витривалості у праці, радості від досягнутого, міцного здоров’я! Всім дякуємо за дбайливість про село, про зручності для Скоморохівчан”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, 24 серпня в день 32-ої річниці Незалежності України  скоморохівці зійшлись біля фігури Богородиці в центрі села. Молились за Україну і за полеглих воїнів, о. Ярослав освятив автобусну «хатку».

“Дуже втішно, що красується у величі така доглянута фігура Богородиці, якою опікується Оля Шамборовська. Дякуємо, Олю! Поряд автобусна «хатка» – так по-майстерськи художньо прикрашена. За старанням активістів історики розробили герб села, де зображені хвилі Бугу, міст із шлюзами і музичний інструмент, бо село заснували «скоморохи» – веселі, поважні, співучі люди. Дякуємо всім, хто з великою жертовністю, старанням дбає про наше село! Перед війною ми, хористи, після Молебну до Богородиці і привітань співали старовинні козацькі пісні, віддавали пошану всім Борцям за волю України. Тепер маємо тисячі нових Борців, маємо багато жалобних днів. В цей день хоронили Захисника із Тудоркович. В Сокальщині оселилась скорбота.

Дякуємо вам, Військові, за можливість сходитись односельчанам, молитись, прикрашати село, святкувати!” – додала Марія Калюга-Кащук.

До слова, у серпні в Скоморохах позбулись пам’ятника радянському солдату.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.