У Римі львівська ZAG галерея відкрила виставку «Маленький Принц»

У Римі за підтримки Міністерство культури та стратегічних комунікацій України та Міністерства культури Італії ZAG галерея відкрила виставку «Маленький Принц».

10.07.2025
У Римі львівська ZAG галерея відкрила виставку «Маленький Принц»

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Зовсім скоро буде рік, як немає мого сина Зеника, але він живе у памʼяті і споминах, у своїх друзях, рідних, а також у ZAG галереї. Цей проєкт – не лише про мистецтво. Він – про памʼять, про біль, про любов і відповідальність. Про силу української культури та голос, який лунає в усьому світі! Дякую Збройним Силам України, захисникам і захисницям, саме вони є творцями й оборонцями Української держави. Завдяки їм ми маємо можливість показувати українське мистецтво і залишатись собою!», – зазначив очільник області.

Максим Козицький закликав усіх, хто має таку можлмвість, відвідати виставку.

«Звертаюсь до кожного українця, чиновника, представників органів місцевого самоврядування, які будуть на конференції або живуть в Італії: візьміть своїх іноземних партнерів та друзів і прийдіть на виставку! Покажіть Україну й українців світові. Дайте їм відчуття приналежності до української культури. Покажіть свою небайдужість, покажіть, за що воюють та гинуть наші захисники й захисниці!», – наголосив очільник області.

Експозицію можна буде оглянути з 10 липня по 21 вересня у межах URC (Ukraine Recovery conference).

Локація: Museo Delle Civilta (MUCIV) Museo delle Civiltà, Piazza Guglielmo Marconi, 8, Rome.

«Виставка присвячена нашому майбутньому, українським дітям – на небі, на землі, у полоні, в окупації, в дорозі, вдома, в еміграції!

Як казав мій син Зеник:

«Нема важливішого завдання, ніж стати одною з провідних сил арени, адже якщо вже нам випало на ній бути, значить і в нас тут є своя місія. Хто не закарбував свого імені у значенні слів «європейський спадок», – той і народом, по правді, був даремно». І, звичайно, до зустрічі у Zenyk Art Gallery у Львові!», – додав Максим Козицький.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.