У Пентагоні заявили, що ядерні погрози РФ не вплинуть на підтримку України

Заяви росії щодо можливості застосування ядерної зброї не вплинуть на надання Сполученими Штатами та їхніми союзниками військової допомоги Україні.

23.09.2022
У Пентагоні заявили, що ядерні погрози РФ не вплинуть на підтримку України
Фото з відкритих джерел

Про це заявив речник Пентагону Патрік Райдер журналістам у четвер, пише Укрінформ.

«Що стосується заяв чи анонсів, які виходять з росії, – то вони не впливають на продовження тісної співпраці Пентагону з нашими міжнародними партнерами й нашими союзниками з надання Україні підтримки, якої вона потребує в її боротьбі», – сказав він.

За його словами, США й далі вестимуть переговори з Україною про те, що їй потрібно в середньо- та довгостроковій перспективі, а також зараз.

Щодо реакції США на ядерні погрози, то Райдер зазначив: «З того місця, де ми зараз сидимо, ми не бачили нічого такого, що змусило б нас змінити нашу позицію. Звичайно, ми продовжуватимемо уважно стежити за цим і серйозно ставитимемося до будь-якої риторики. Але, знову ж таки, на цьому етапі ми не бачимо нічого, що вказувало б на те, що нам потрібно змінити наш підхід».

Коментуючи оголошення росією часткової мобілізації, речник Пентагону зауважив, що «в багатьох відношеннях це може розв’язати проблему з людськими ресурсами для росії, але неясно, чи може це істотно вплинути на командування і контроль, логістику, забезпечення і, що важливо, проблеми з моральним духом, які ми бачили в російських військах в Україні».

За його словами, росія вторглася в Україну, намагаючись анексувати всю Україну, але зазнала провалу в досягненні цієї стратегічної мети, тому скоротила масштаб своїх оперативних завдань.

«Якщо ви вже стикаєтеся зі значними проблемами й не вирішили деякі з тих системних, стратегічних питань, які роблять боєздатною будь-яку велику військову силу, то ніщо не вказує на те, що стане легше, якщо додати більше змінних до рівняння», – зауважив Райдер.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.