У Львові заборонили продаж алкоголю під час комендантської години

28 березня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про встановлення обмежень торгівлі алкогольними напоями в умовах воєнного стану». Рішення передбачає заборону продажу алкоголю під час комендантської години протягом воєнного стану.

28.03.2025
У Львові заборонили продаж алкоголю під час комендантської години

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

На порушників складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення, накладатимуть штраф і готуватимуть документи про скасування ліцензії.

Рішення передбачає: встановлення обмежень щодо заборони торгівлі алкогольними напоями під час дії комендантської години; районні адміністрації, спільно з Муніципальною вартою і районними відділами поліції будуть здійснювати комісійні обстеження, нічні рейди для виявлення таких порушень; районні відділи поліції мають здійснювати постійний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання цього рішення і за результатами порушень поліція має право складати протоколи про адміністративне правопорушення.

На основі цього протоколу, районні адмінкомісії мають можливість оштрафувати і продавця, і того, хто порушує комендантську годину, а також можуть готуватись документи на скасування ліцензії для торгового закладу.

“Сподіваємося, що підприємці дослухаються до сьогоднішнього рішення і змінять формат своєї роботи. Комендантська година є комендантською годиною для усіх. І в умовах воєнного стану ми повинні поважати нормативні документи прийняті на рівні всього міста. Будемо залучати до перевірок громадських активістів, медіа, щоб уникнути таких випадків”, – наголосив Євген Бойко, керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

Патрульна поліції Львівської області рішення про заборону продажу алкоголю в комендантську годину підтримує і буде активно долучатися до нічних рейдів.

Комендантська година у Львові діє з 00:00 год до 05:00 год.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.