У Львові встановили протез руки військовому

Михайло Єфименко родом з міста Обухів, Київської області. Він професійний військовий, до цього працював на Обухівському картонно-паперовому комбінаті.

10.07.2023
У Львові встановили протез руки військовому

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Я з 2014-го року в армії за мобілізацією, з перервами, щоправда. Служив у 72-й бригаді. Був і в оточенні, і в полоні у росіян два дні, коротше, багато чого було», – розповів Микола.

Повномасштабне вторгнення захисник зустрів у Києві. Був у 101-й бригаді на контракті — охорона Генерального штабу, а потім перевівся до 72-ої бригади та поїхав на Схід.

«Поїхав на Бахмут спочатку. Звідти нас перевели на Вугледар. Там ми прийняли позиції Айдару. І вже на четвертий день, 14 серпня 2022, я отримав поранення. Що саме прилетіло – не знаю, бо там літало все. Поранення — це очікувано. Рано чи пізно мало прилетіти. Скільки можна? 9-й рік війни. Рідні сприйняли нормально, адекватно. Не скажу, що вони раділи чи їм було байдуже. Але без паніки», – зазначив військовий.

Чоловіку ампутували ліву руку вище ліктьового суглоба, на правій руці — відрив першого пальця і вирізана кістка другого пальця. До Superhumans Center Микола потрапив завдяки сестрі. Вона подала за нього заявку, бо на той час він не міг рухати й правою рукою.

«Війна ще не закінчена. Я подивлюсь, як буду справлятися з протезами. У мене контракт ще не закінчився. За змогою я далі служитиму. А після війни — піду на свій завод», – підсумовує захисник.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.