У Львові відбудеться виставка світлин Романа Гериновича “No smoking”

17 вересня  о 18.00 годині у Львівському палаці мистецтв за адресою вул. Коперника, 17, відбудеться відкриття виставки.

14.09.2024
У Львові відбудеться виставка світлин Романа Гериновича “No smoking”

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Львівської філії спілки фотохудожників України та Львівського палацу Мистецтв.

Обличчя людські як дим розчиняються в просторі

осіннім листям розлітаються світом

цигарковий попіл падає на землю

грудочка цукру обгорнута в цигарковий попіл

горить яскравим синім полум’ям

чому людина курить з прадавніх давен

собі на шкоду

а втім не все що вона робить корисне

курити по-своєму те саме що думати по-своєму

палити цигарку під настрій

добрий чи лихий

веселий чи сумний

задумливий чи байдужий

спроба передати ці настрої перед тобою глядачу

лінії рук жести вираз облич дим

спроба впіймати щось невловиме

як дитина ловить метелика сачком.

Роман Геринович народився 25 липня 1959 року у Львові. Після закінчення Львівського політехнічного інституту працював інженером у Львівському фізико-механічному інституті. На день нинішній – завідувач фотолабораторії у «Львівському історичному музеї».

Роман Геринович є членом Національної спілки фотохудожників України, а також міжнародний фотохудожник Fédération Internationale de l’Art Photographique при Юнеско із званням AFIAP.

Учасник більше двадцяти п’яти українських та міжнародних колективних фотовиставок. Нагороджений медалями та спеціальними відзнаками FIAP. Автор дванадцяти персональних виставок.

Розголос забезпечують Суспільне Львів, Радіо “Львівська Хвиля”, Сайт про Захід України “Бомок”, Інформаційна агенція “Гал-інфо”, Громадський сайт Львова “Форпост”, інтернет-видання “Діло” та Фотографії Старого Львова. До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.