У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

10 лютого вперше проведуть одноденний мініфестиваль, де на відвідувачів чекатимуть експерименти від усіх наукових клубів міста, Тож на захід запрошують освітян, школярів та їх батьків.

08.02.2024
У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

Мініфестиваль об’єднає 17 наукових клубів зі Львова. Вчителі-наставники разом з учнями-учасниками зберуться разом, щоб продемонструвати діяльність своїх клубів. Кожен Клуб молодого винахідника покаже фізичні, біологічні або хімічні досліди та експерименти, повідомляє пресслужба Львіівської міськради.

«Сьогодні Клуби молодого винахідника діють по всій країні. Це неформальні, позакласні зустрічі, під час яких наставники і учасники клубів разом пізнають світ науки. Діяльності клубів є доволі цікавою. Тож ми прагнемо привернути увагу освітян і молоді до міжнародного проєкту та запалити їх духом винахідництва», – зазначає Анастасія Мартинюк, керівниця Lviv Open Lab, коодинаторка міжнародного проєкту «Клуб молодого винахідника» в Україні та співорганізаторка заходу.

«Наш фестиваль – це чудове місце, де діти зможуть нестандартно, цікаво поглянути на науку. Їм імпонує досліджувати світ у такому форматі, і ми дуже радіємо, що маємо змогу забезпечити ці умови. Таке унікальне середовище точно надихне талановитих молодих дослідників, зможе їх згуртувати для обміну ідеями, здійснювати разом експерименти. Радо запрошую батьків разом із дітьми відвідати в суботу цей науковий фестиваль. Буде круто», – запрошує Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

«КМВ Фест» відбуватиметься у суботу, 10 лютого, з 11:00 до 14:00 у спорткомплексі «Мандаринка» (вул. Івана Кавалерідзе, 15). Вхід – вільний.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.