У Львові троє чоловіків продали підробної техніки на понад мільйон гривень

У Львові судитимуть учасників злочинної групи, які збували контрафактні товари під виглядом відомої марки.

13.04.2023
У Львові троє чоловіків продали підробної техніки на понад мільйон гривень

Як розповіли у поліції Львівщини, від протиправних дій зловмисників покупцям та компанії завдано шкоди на 1 мільйон 766 тисяч гривень. Її відшкодовано.

Слідчі викрили організатора, 29-річного львів’янина, та двох виконавців, 28-річного мешканця Львова та 30-річного жителя Волинської області, які продавали китайські мобільні телефони та аксесуари під маркою відомого бренду.

Як встановили правоохоронці, зловмисники в Інтернеті розміщували оголошення про продаж мобільних телефонів, навушників, зарядних пристроїв та інших  аксесуарів однієї з найвідоміших марок, видаючи їх за оригінальний товар. Натомість товари для продажу фігуранти замовляли з Китаю, після чого пакували їх у коробки з логотипами торгової марки.

Правоохоронці провели 17 обшуків на території Львівської та Волинської областей за місцем проживання та в автомобілях фігурантів, а також в орендованому офісі, в якому було облаштовано кол-центр. Було виявлено та  вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, навушники, зарядні пристрої, засоби брендування (пакувальні матеріали) та інші речові докази протиправної діяльності.

Слідчі повідомили організатору та учасникам злочинної групи про підозру в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф від десяти тисяч до п’ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.