У Львові судили водія маршрутки, який на смерть збив жінку

Жінка переходила дорогу на червоний сигнал світлофора. Шевченківський районний суд призначив йому умовний термін.

09.04.2025
У Львові судили водія маршрутки, який на смерть збив жінку

ДТП трапилася 7 липня 2024 року. Водій за кермом автобуса марки Електрон, працівник АТП №1, на проспекті Чорновола збив пішохідку. Жінка переходила дорогу на червоний сигнал світлофора. Після ДТП потерпіла померла від важких травм, повідомляє Zaxid.net.

Водій під час судового засідання свою провину визнав, у скоєному щиро покаявся. Представник потерпілої подав заяву про проведення судового розгляду без їхньої участі, просячи суворо водія не карати та не застосовувати додаткового покарання у виді позбавлення права керування транспортними засобами.

Шевченківський районний суд Львова визнав винним Сергія Михайлова та призначив йому п’ять років позбавлення волі. Однак суддя звільнив водія від відбування покарання з випробувальним терміном у три роки. Водій має періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання, не виїжджати за межі України без погодження. Орім цього, суд вирішив не позбавляти обвинуваченого прав, зважаючи на клопотання ЛК АТП №1, де вказували на дефіцит водіїв та потребу забезпечення пасажирських перевезень, зокрема для потреб ЗСУ.

Також водій має сплатити в дохід держави загальну суму витрат на проведення експертиз – понад 30 тис. грн. На вирок суду протягом 30 днів можна подати апеляцію.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.