У Львові судили військового, якого через сварку дружина здала правоохоронцям

Городоцький районний суд Львівської області засудив до умовного терміну військовослужбовця ЗСУ. Чоловіка судили за статтею про незаконне поводження зі зброєю — він зберігав вдома понад 50 патронів для автоматів та кулеметів Калашникова.

24.04.2024
У Львові судили військового, якого через сварку дружина здала правоохоронцям

У березні 2022 року дядько надіслав поштою своєму племіннику військовому Ігорю Я. боєприпаси. А саме: 50 патронів калібру 5,45 мм призначених для стрільби із бойової, нарізної вогнепальної зброї, автоматів та кулеметів Калашникова та 1 патрон калібру 7,62х54R з бронебійною запалювальною кулею Б-32, який призначено для стрільби із бойової, нарізної вогнепальної зброї, гвинтівок і карабінів Мосіна та кулеметів Калашникова. Обвинувачений сховав патрони вдома і тримав їх там до січня 2024 року, повідомляє Lviv.media.

3 січня Ігор Я. посварився із дружиною. У гніві жінка викликала поліцію і показала, де її чоловік зберігає коробку з патронами. Військовий свою вину на суді визнав.

“Пояснив, що на початку війни його дядько, який служив в ЗСУ, поштою відправив йому патрони, кількості він не перевіряв, заховав їх за місцем свого проживання в пам’ять про дядька. Не мав наміру їх використовувати чи збувати, просто зберігав. Дозволу на зберігання таких речей не має”, — йдеться у вироку. Чоловік розкаявся і попросив суддю про умовний термін, аби могти продовжувати військову службу.

Городоцький районний суд визнав Ігоря Я. винним у незаконному зберіганні боєприпасів і призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, замінивши його одним роком умовного терміну. Набої суд постановив знищити.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.