У Львові судили чоловіка за напад на пішохода, який надто повільно переходив дорогу

Залізничний районний суд Львова виніс вирок 31-річному львів’янину Юлію Павляку, який працює водієм одного з львівських підприємств.

18.12.2023
У Львові судили чоловіка за напад на пішохода, який надто повільно переходив дорогу

На початку вересня чоловік штрикнув ножем перехожого на вулиці. Конфлікт стався, коли він з товаришем їхали в авто, а група молодих людей надто повільно переходила дорогу. Чоловікові присудили умовне покарання, повідомляє Zaxid.net.

Інцидент трапився 3 вересня цього року близько 23:20 на вул. Петлюри, 2а. Юлій Павляк разом зі своїм другом, який перебував на реабілітації після поранення на фронті, їхали на автомобілі додому в напрямку вул. Любінської. Коли під’їхали до пішохідного переходу, побачили групу молодих людей (кількох хлопців і дівчину), які, за словами обвинуваченого, дуже повільно, пританцьовуючи переходили дорогу. Водій автомобіля зробив їм зауваження, на яке молодики зреагували агресивно. Далі водій припаркував авто і конфлікт між сторонами продовжився вже на вулиці.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. За його словами, хлопці почали бити його товариша-військового, а він хотів його захистити і завдав одному з хлопців удару ножем у правий бік. У вчиненому Юлій Павляк розкаявся та повідомив, що бажає відшкодувати потерпілому шкоду, зокрема, витрати на лікування.

За висновками лікарів, постраждалий отримав проникаюче поранення грудної клітки, яке кваліфікується як важке, а також поранення попереку.

Суддя Сергій Колодяжний визнав Юлія Павляка винним в умисному тяжкому тілесному ушкодженні (ч. 1. ст. 121 ККУ). Вироком суду йому призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Водночас його звільнили від основного покарання, встановивши іспитовий термін три роки. На вирок ще може бути подана апеляція.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.