У Львові шахраї напоїли і обікрали військового. Відео

6 січня бійця забрали з пораненням з Донецького напрямку. У Львові він проходив лікування у шпиталі. 

28.02.2023
У Львові шахраї напоїли і обікрали військового. Відео

Історію із шахраями військовий ЗСУ Петро Конопля розповів у ТікТок.

“Мені дуже соромно розповідати цю історію, адже в ній я себе повів негідно поведінці українського солдата. Але я маю її розповісти, щоб ніхто не втрапив в таку ж ситуацію як і я.

19 січня я повертався зі шпиталю у цивільному одязі. Побачив, що в мене в готелі немає світла, і вирішив, що, позаяк, я в цивільному одязі, можу собі дозволити піти до “П’яної вишні”.

Я цього не мав права робити, бо я військовий. Ні на вихідних, ні у відпустці, ні під час поранення, ніколи військові цього не мають права робити. Але я зробив”, – каже боєць на відео.

Біля закладу чоловік познайомився з трьома хлопцями і дівчиною. Вони запропонували йому провести екскурсію містом та пригостили вмістом пляшки, яка була у них собою. Військовий каже, що за 10 хвилин після цього вже нічого не пам’ятав. А наступного ранку він прокинувся напівголий в наркодиспансері. Виявилось, що його туди привезла “швидка”, а до того непритомним знайшла на Личаківському цвинтарі патрульна поліція. З чоловіка зняли берці та куртку, зникли також військовий квиток, історія хвороби, навушники, телефон, гроші. 

Я пішов писати заяву про втрату документів, поліція не хотіла в мене її приймати. Мене відправляли від відділку до відділку. Я 5 разів ходив туди сюди поки в мене прийняли заяву. Це було у п’ятницю увечері, мені сказали, що до понеділка ніхто нічого робити не буде, бо вихідні.

Я не міг сидіти на місці і чекати поки хтось знайде мої речі. Вирішив, що сам піду до того місця, де мене знайшли. Походив там, спитав людей, потім сходив туди, де я з ними познайомився. Поспілкувався там з людьми, і виявилось, що один із тих хлопців проходить по тій вулиці десь раз в день. Я сів у кафе, і години через три він пройшов повз, і коли мене побачив, почав іти швидше”, – каже військовий.

Він розповідає, що наздогнав чоловіка. Втім, той сказав, що солдат сам п’яним розкидав свої речі, а він нібито їх підібрав. Тому куртка, військовий квиток і історія хвороби опинились у нього, а телефон солдат нібито загубив на цвинтарі. Того ж вечора шахрай повернув куртку, військовий квиток і історію хвороби. 

Боєць розповідає, що вони знову зустрілись наступного дня, бо шахрай нібито за допомогою IMEI телефону, мав спробувати його знайти. 

“Він тоді сказав, що телефон ніяк знайти не може. Я його скрутив і відвів до відділку. Там написав на нього заяву. Вже тоді, я згадав, як мене посадили на лавку, зняли берці, куртку, як вони від мене тікали, а я їх намагався наздогнати”, – згадує солдат.

Він говорить, що поліція у відділку впізнала 36-річного шахрая Лучківа Романа Богдановича з 15-річним стажем “роботи”. Втім, коли військовий прийшов туди наступного дня із своєю адвокаткою, злодія вже випустили, бо “немає доказів”. 

Згодом iPhone військового “засвітився” на львівському радіоринку. Військовий пішов туди сам і намагався купити свій телефон як покупець, втім, це зробити не вдалось.

“У тому телефоні було дуже багато відео, 500 гігабайт відео з GoPro, з якою я бігав. І я на диск нічого й не зберіг. Я пропонував всім винагороду за те, щоб повернули мій телефон, щоб повернули мої відео. Телефон весь запаролений, його тільки на запчастини можна продати”, – каже військовий.

На тих відео є бійці, які вже загинули. Військовий хотів монтувати документальне кіно про фронт.

“Я розумію, що зараз під час війни і після війни ми намагаємось збудувати відповідальне суспільство. А у відповідальному суспільстві ви повинні бути відповідальні за кожен скоєний злочин. Я готовий понести відповідальність за те, що я випив”, – наголосив боєць.

Відтак, військовий попросив допомогти йому, надавши цій історії розголосу, щоб злодій поніс відповідальність за те, що зробив. 

@zsu_kotykyВ відповідальному суспільстві, повинна бути відповідальність!♬ оригінальний звук – 💙💛ЗСУ КОТИКИ🦭🦭

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.