У Львові поліція звинуватила в порушенні ПДР пенсіонерку, яка зламала щелепу через падіння у тролейбусі

Інцидент у тролейбусі стався ще у вересні, але розголосу набув лише після звернення 69-річної жінки до журналістів.

26.12.2023
У Львові поліція звинуватила в порушенні ПДР пенсіонерку, яка зламала щелепу через падіння у тролейбусі

У Львові поліцейські склали адмінпротокол на жінку, яка у вересні впала у тролейбусі та зламала щелепу. Поліція вважає, що жінка неправильно трималася за поручні, тому визнала її винною в порушенні ПДР, повідомляє журналістка Віторія Балицька.

29 вересня 69-річна Людмила Крижанівська їхала в тролейбусі №24. За словами жінки, на проспекті Червоної калини водій різко загальмував і пенсіонерка впала з сидіння, внаслідок чого зламала щелепу й лікувалася в стаціонарі.

Зрештою жінка звернулася із заявою до поліції. За цим фактом поліцейські навіть відкрили кримінальне провадження. Поліцейські визнали винним не водія тролейбуса, а потерпілу жінку, та притягнули її до адміністративної відповідальності.

«Людмила, на думку слідчого Чемериса, СИДЯЧИ у тролейбусі, погано трималася за поручень… Вона трималася однією рукою, а треба було двома… отож винна в нанесенні собі тілесних ушкоджень», — заявили працівники поліції.

В постанові патрульного йдеться, що Людмила Крижанівська порушила п.5.2 а) ПДР. Цей пункт передбачає, що «пасажири, користуючись транспортним засобом, повинні сидіти або стояти (якщо це передбачено конструкцією транспортного засобу) в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування». Отже, про два поручні в цьому пункті не йдеться, наголосила журналістка.

Людмила Крижанівська може оскаржити цю постанову впродовж десяти днів. Однак жінка потребує адвоката.

Орім постраждалої тоді впали ще дві жінки. Утім вони не писали заяв, бо не отримали суттєвих травм.

 

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.