У Львові після тяжких поранень лікують рідних братів

Понад рік брати знищували ворогів на київському, запорізькому та бахмутському напрямку.

20.10.2023
У Львові після тяжких поранень лікують рідних братів

Про це повідомили на Facebook-сторінці UNBROKEN Ukraine.

Ігорю Хрущу – 24 роки, його старшому брату Роману – 30. Вони зі Львова. В мирному житті Ігор був студентом, Роман – художником, викладав в академії друкарства.

До лав ЗСУ обоє вступили добровольцями. Понад рік брати знищували ворогів на київському, запорізькому та бахмутському напрямку. Але на початку червня під час штурму ворожих позицій поблизу Бахмута Роман зазнав важкого поранення – уламки російської міни понівечили всю праву половину тіла. Тоді саме молодший брат витягнув його з-під мінометного обстрілу та допоміг дістатись найближчого укриття.

Ігор згадує: «Поки біг до брата, серце виривалось з грудей. «Вже думав про найгірше, але раптом я почув його крик. Це був крик надії – що він виживе».

Ігора ж поранило через два місяці. Того дня, поблизу Андріївки, уламки російського снаряду посікли йому ліву сідницю, відсікли великий палець правої ноги та розтрощили ліву стопу. Тому ще на етапі евакуації захиснику медики пришивали захиснику палець, аби той не втратив його.

Роман додає, що дуже радий, що брата скерували на реабілітацію саме до Львова. Тут вони знову можуть бути разом, аби надолужити втрачене спілкування та обговорити плани на майбутнє.

У центрі НЕЗЛАМНІ з братами Хрущами працювала команда хірургів, фізичних терапевтів та ерготерапевтів. За цей час загоїлись травми обох захисників, відновились також функції ушкоджених ніг.

Брати мріють про перемогу України у війні. Планують і надалі продовжувати свою боротьбу з ворогами.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.