У Львові на хабарі 6 тисяч доларів затримали поліцейського

За гроші поліцейський обіцяв закрити адмінсправу та допомогти зняти статус порушника військового обліку з військовозобов’язаного чоловіка, який перебував у розшуку.

26.02.2025
У Львові на хабарі 6 тисяч доларів затримали поліцейського

19 лютого 2025 року на вул. Творчій у Львові оперуповноважений сектору кримінальної поліції ВП №1 ЛРУП №1 отримав 6000 доларів хабаря від посередника, повідомляє Zaxid.net.

Ще у грудні 2024 року до поліції надійшло повідомлення про необхідність розшукати військовозобов’язаного, який, за даними ТЦК, порушив законодавство про мобілізацію. У січні 2025 року чоловік, якого оголосили у розшук, звернувся до свого знайомого та розповів, що до нього телефонували з поліції. Цей знайомий написав своєму товаришу, який працює у цьому ж відділі поліції. Поліцейський зявив, що зможе вирішити це питання. Спершу він називав 3000 доларів, а згодом вартість «послуги» зросла до 6000 доларів, які треба було заплатити для зняття статусу порушника військового обліку та закриття адмінсправи. Хабар був призначений для оперуповноваженого та «невстановлених працівників ВП №1 ЛРУП №1».

Чоловік погодився на хабар, розуміючи, що відмова від пропозиції поліцейського може зашкодити йому та його товаришу, який перебуває у розшуку. Одразу після цього він звернувся до правоохоронців з заявою про вимагання хабаря. Цю справу розслідує ДБР. Оперуповноваженого затримали після отримання 6000 доларів хабаря. Щодо нього порушили кримінальну справу за ч.3 ст.368 ККУ.

Наразі суд обрав затриманому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внести 181 тис. грн застави. Його також відсторонили від посади на два місяці. Слідство триває.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.