У Львові матері повернули дитину, яку вона залишила у “Вікні життя”

Ввечері 1 травня спрацювала сигналізація у «Вікні життя». Медики, дотримуючись усіх протоколів, побачили там немовля. Після огляду лікарі встановили, що підкинутому хлопчику орієнтовно два місяці й дитина здорова.

27.11.2024
У Львові матері повернули дитину, яку вона залишила у “Вікні життя”

Про це повідомляє Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

“Наступного дня сталося те, чого ніхто не міг очікувати. До нашої установи прийшла жінка, яка стверджувала, що вона мама дитини і просила повернути малюка. Ми цього зробити не могли, оскільки були вже запущені усі юридичні процеси щодо дитини“, – зазначили у центрі.

Малюк жив у медзакладі 7 місяців.

“У Львівському перинатальному центрі «Вікно життя» функціонує з 2019 року. Наш обов’язок — надати медичну допомогу дитині, яка там опинилася. Історія хлопчика, який залишився у нашому центрі на сім місяців, є унікальною. Дитина перебувала в перинатальному центрі, поки вирішувалися юридичні питання про повернення до родини. Це винятковий випадок, який нагадує нам про головне: кожна дитина заслуговує на життя та на шанс жити в сімʼї”, –  зазначила директорка центру Марія Малачинська.

Завершилася ця історія тим, що мама змогла довести своє батьківство і днями їй передали дитину. Тепер хлопчик житиме з батьками.

“Ми бажаємо йому щасливої долі, всім дітям — жити в люблячих родинах, а всім батькам — мати сили та мудрість долати життєві виклики, оберігати своїх дітей і дарувати їм любов, яка неодмінно стане основою їхнього щасливого майбутнього”, – додали у медзакладі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.