У Львові компенсують оренду житла родинам, яке було зруйнуване внаслідок російського обстрілу 12 липня

Усі мешканці, що втратили помешкання внаслідок ракетного удару 12 липня і вже подали заяви, отримуватимуть від міста компенсацію на оренду житла.

16.07.2025
У Львові компенсують оренду житла родинам, яке було зруйнуване внаслідок російського обстрілу 12 липня

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Виконавчий комітет ЛМР затвердив перший перелік з 7 осіб. Загалом після останнього обстрілу Львова непридатними для проживання визнано 17 квартир. Відтак, мешканці ще 10 квартир (власники і співвласники) можуть отримати від міста компенсацію на оренду тимчасового житла.

“Відповідно до поданих заяв від мешканців, затвердили перший перелік з 7 осіб, які отримуватимуть компенсацію на оренду житла. Це три мешканці з будинку на вул. Митрополита Андрея, 16 і 4 мешканці з будинку на вул. Олени Степанівни, 35. Маємо тут 2 однокімнатні квартири, 4 двокімнатні і 1 трикімнатну квартиру. Відтак загальна сума виплат становить 83 тис. грн на місяць”, – розповів Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР.

Мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі, отримає на оренду схожого житла виплату у сумі 10 тисяч гривень. Житель, що проживав у двокімнатній квартирі, отримає 12 тис. грн, а власник зруйнованої три- та більше кімнатної квартири – 15 тисяч грн. Якщо ж мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі, має бажання винаймати собі дво- чи трикімнатне помешкання, то він отримавши від міста належну йому компенсацію у сумі 10 тис. грн, решту вартості такої оренди доплачує самостійно.

Нагадаємо, вночі 12 липня росіяни здійснили масштабну комбіновану атаку на Львів дронами та ракетами.  Загалом пошкоджено 46 будинків, вибито більше 500 вікон, пошкоджено 20 автомобілів. Окрім житлових будинків, пошкоджені три корпуси Львівської політехніки, будівлі міських судів та 33 об’єкти бізнесу.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.