У Львові допомогли однорічному хлопчикові, який не міг самостійно тримати голову

У клініці реабілітації дітей львівського «Охматдиту» за один курс допомогли однорічному хлопчику, який не міг самостійно тримати голову та перевертатися.

06.09.2023
У Львові допомогли однорічному хлопчикові, який не міг самостійно тримати голову

Про це розповіли у пресслужбі медзакладу.

Пацієнт родом із Черкаської області. Після народження у хлопчика виявили гідроцефалію, розщілину твердого і мʼякого піднебіння, полідактилію та синдром Денді Уокера.

Операцію на розщілину твердого і мʼякого піднебіння хлопчику виконали щелепно-лицеві хірурги «Охматдиту».

У віці 1 року і 4 місяціі хлопчик не міг самостійно піднімати та тримати голову, перевертатися і сидіти.

«Синдром Денді Уокера досить рідко зустрічається. З частотою 1 випадок на 30 тисяч. Супроводжуються гідроцефалією і множними вадами розвитку. Під час першого заняття з Назаром – було видно колосальний результат. Він одразу почав сам перевертатися. З часом почав сидіти, поки що з опорою на руки, але в перспективі такі дітки можуть навіть ходити», – розповіла лікар фізичноі та реабілітаційноі медицини Марʼяна Пуківська.

Всього за 1 курс реабілітації, який тривав 3 тижні, фахівці мультидисциплінарноі команди добилися блискавичних результатів. Хлопчик самостійно може тримати голову та перевертатися.

На хлопчика чекає ще не один курс реабілітації в «Охматдиті».

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.