У Львові бухгалтерка сяде в тюрму на 4 роки за шахрайство

Залізничний районний суд Львова визнав винною бухгалтерку ТзОВ “Спейн-Трейд” Мар’яну С. у шахрайстві. Обвинувачена від імені підприємства підписала договір на вигадане постачання палива до ДП “Славське лісове господарство”.

12.11.2024
У Львові бухгалтерка сяде в тюрму на 4 роки за шахрайство

Марʼяна С. мала спільника, який переконав директора лісового господарства укласти договір з компанією шахрайки. Обвинувачена ще у 2014 році підписала від імені вигаданого власника ТзОВ “Спейн-Трейд” договір на постачання палива до Славського лісового господарства на загальну суму 217 тис. грн. Після отримання грошей Маряна С. і спільник розпорядились коштами на власний розсуд. На суді вона своєї вини не визнала.

“З особою, матеріали справи відносно якої виділено в окреме провадження, знайома, оскільки саме він запропонував їй працювати на даному підприємстві. Був наказ про прийняття її на роботу, з яким вона ознайомилася. Однак, де знаходився офіс, вона не пам`ятає, дані в трудову книжку не вносилися, оскільки вона працювала за сумісництвом. Суми й кількість накладних вона не пам`ятає. Зазначила, що постачань було багато і ця поставка не була єдиною. Окрім цього додала, що жодного договору не підписувала, а підписанням договорів займався директор компанії. В її розпорядженні перебували лише накладні, оскільки вона вносила дані в систему”, — йдеться у вироку.

Попри це суд допитав свідків і повністю підтвердив обвинувачення. Крім того, суд розцінив заперечення вини, як намір приховати злочин. Відтак суддя Галина Пилипʼюк визнала Марʼяну С. винною у шахрайстві та призначила їй чотири роки позбавлення волі. Також суддя задовольнила цивільний позов і зобов’язала стягнути з шахрайки понад 108 тис. грн матеріальної шкоди і понад 10 тис. грн за експертизи.

На вирок можна подати апеляці

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.