У Львівський ОВА пояснили, чому не завжди попереджають про відключення електроенергії

Також розповіли, чому живлення виключають не усім абонентам Львівщини.

21.11.2022
У Львівський ОВА пояснили, чому не завжди попереджають про відключення електроенергії
Фото: умовне

Підбиваючи підсумки тижня, який минув, начальник Львівської ОВА Максим Козицький звернувся до жителів Львівщини, які обурені через те, що їх не завжди попереджають про відключення електроенергії заздалегідь.

“Майже під кожним своїм дописом упродовж цього тижня я читав коментарі від жителів області, які обурені ситуацією з відключенням електроенергії. Я бачу кожен ваш коментар. Я розумію ваше обурення. Я щодня контактую з цього приводу з “Укренерго” та “Львівобленерго”, але через те, що окупант програє на полі бою, він казиться і щоразу інтенсивніше атакує енергетичну систему нашої країни, тому передбачити усі необхідні відключення живлення просто неможливо. Ми дуже хочемо попереджати вас заздалегідь, але це вкрай складно у теперішніх умовах. Будь ласка, поставтесь з розумінням до цієї ситуації. Наші енергетики, які за рекордно короткий час лагодять систему після атак ворога, заслуговують не лише на розуміння, а й на подяку”, – наголосив Максим Козицький.

Він також розповів, чому електроенергію відключають не всім абонентам Львівської області.

“Як пояснили у “Львівобленерго”, якщо на лінії електропередачі є об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, то, швидше за все, відключень там не буде. Причина зрозуміла – не можна залишити без живлення важливі для життя області об‘єкти, відповідно – електроенергія буде і в частини споживачів, які підключені до цієї лінії”, – зазначив очільник області.

За його словами, є позитивні новини від “Укренерго”: протягом вихідних вдалося дещо пом‘якшити обмеження споживання електроенергії. Додаткових аварійних відключень у Львівській області 21 листопада не планують.

Нагадаємо, для відновлення енергооб’єктів Львівщини знадобиться 8-12 місяців.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.