У Львівському ТЦК відреагували на повідомлення про корупцію військових

У соцмережах публікують дописи про, нібито, протиправні корупційні дії військовослужбовців ТЦК Львівщини. Усі повідомлення не містять фактів та рясніють маніпуляціями й узагальненнями.

22.05.2024
У Львівському ТЦК відреагували на повідомлення про корупцію військових

Як наголосили у Львівському обласному ТЦК та СП, відповідні пости чи відеозвернення у соціальних медіа  є інструментом недобросовісних блогерів чи ЗМІ. Їх створюють для підняття власного рейтингу через підсилену увагу громадян до відповідної теми або відвертого очорнення репутації ТЦК.

“У час, коли країну знесилює війна з російськими окупантами, відповідні дії підривають обороноздатність і послаблюють бойовий дух населення. Пам’ятайте, що інформаційна гігієна під час воєнного стану необхідна для ефективного протистояння ворогу. Намагайтеся критично сприймати інформацію, яку споживаєте у соціальних мережах. Не довіряйте анонімним телеграм каналам та повідомленням, які не містять фактів і провокують емоції”, – йдеться у повідомленні.

Також військові наголосили, аби громадяни не озвучували здогадки й чутки про, нібито, протиправні дії службовців ТЦК у соцмережах. Оскільки це деморалізує громадськість й створює суспільні настрої, вигідні ворогу.

Якщо громадянам відомі факти корупційних або будь-яких інших правопорушень військовослужбовців чи держслужбовців ТЦК, то потрібно повідомити про них.

Зокрема, можна зателефонувати на спеціальну телефонну лінію Міністерства оборони +38 044 271 39 86, написати на електронну пошту Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони [email protected] або на офіційному веб-сайті відомства https://www.mil.gov.ua у рубриці «Не будь байдужим – повідом про корупцію».

Окрім того, громадяни можуть надіслати лист поштою з поміткою «Про корупцію» за адресою проспект Повітряних сил, 6, Київ-168, 03168 або на бюро перепусток Міністерства оборони України, скринька «Для кореспонденції».

“При тім, важливо пам’ятати, що не варто самому провокувати військовослужбовців чи державних службовців до корупційних дій. За це в Україні передбачена кримінальна відповідальність. Тільки спільними зусиллями можливо перемогти у війні!” – підсумували у Львівському ТЦК та СП.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.