Міноборони замовило у львівського виробника штормовий одяг на 56,5 млн грн

Підприємство міноборони Державний оператор тилу (ДОТ) уклало договір із львівським ТОВ «Грін-Мода» на постачання ЗСУ 100 тис. захисних пончо на загальну суму 56,48 млн грн.

12.06.2024
Міноборони замовило у львівського виробника штормовий одяг на 56,5 млн грн

Початкова ціна лоту становила 57 млн грн. Львівський виробник запропонував на 520 тис. грн менше. Ціна за одне пончо становить 470,7 грн. Товар має бути поставлений до кінця серпня 2024 року за заявкою ДОТ. Перед відвантаженням товару ДОТ має перевірити його зразки на відповідність якості за українським законодавством, повідомляє Zaxid.net.

Раніше ДОТ замовило у фірми «Грін-Мода» комплекти літньої жіночої форми на майже 8,5 млн грн.

ТОВ «Грін-Мода» займається пошиттям і продажем верхнього одягу у Львові з 2011 року. Його власником, за даними сервісу YouControl, є Ростислав Гижий. Підприємство також отримувало замовлення на пошиття форми від Нацполіції і Нацгвардії.

Цього року підприємство уклало два договори з ДОТ на суму 64 млн грн і один договір із військовою частиною на 77 млн грн (закупівля вітрозахисних костюмів).

Ростислав Гижий та його син Олег-Павло Гижий володіють ще низкою текстильних підприємств, серед яких «Грін-Текс», «Глобал Текс Груп», «Грін-Стиль», «Севен-текс» тощо.

У 2023 році ТОВ «Грін-Мода» виграло суд у міністерства оборони за несплату останнім 9,5 млн грн за форму для ЗСУ.

Також ТОВ «Грін-Мода» та інші фірми Ростислава Гижого згадуються у кримінальному провадженні від жовтня 2022 року, відкритого за ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 358 ККУ (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). У межах провадження були арештовані рахунки підприємств, але Ростислав Гижий скасував арешт через суд, оскільки посадовцям цих фірм не оголошували про підозру.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.