Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.
Родини мали змогу поставити запитання представникам профільних установ та отримати роз’яснення щодо дій держави у напрямку повернення захисників додому.
Учасники порушили низку важливих питань: результати службових розслідувань, адвокатські запити, визначення статусу зниклих, ненадання відеоматеріалів з місць бойових дій, а також брак комунікації з військовими частинами. Представники родин наголошували на необхідності прозорості, швидкого реагування з боку командування.
«Ми розуміємо біль кожної родини, яка чекає на новини про своїх рідних. Ми робимо все можливе для пошуку, повернення, соціального захисту та інформування родин», — зазначив керівник апарату Львівської ОДА Тарас Грень.
Також обговорили, як родини можуть отримати юридичну, соціальну та психологічну допомогу, подати заяву про зникнення, долучити ДНК до бази даних і з’ясувати статус справ у відповідних структурах.
У заході взяли участь представники Генерального штабу ЗСУ, Головного управління Нацполіції у Львівській області, ТЦК, Пенсійного фонду, Уповноваженого ВРУ з прав людини.
Коментарі