У Львівській обласній військовій адміністрації підвели підсумки попередньої кампанії декларування посадовців

Працівники сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної державної адміністрації узагальнили підсумки декларування працівників за 2021-2022 роки та провели навчання щодо заповнення електронних декларацій.

27.02.2024
У Львівській обласній військовій адміністрації підвели підсумки попередньої кампанії декларування посадовців

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції 1 млн 547 тисяч декларацій подали публічні службовці всієї України за два роки. Як зазначається, кампанія декларування за 2021 та 2022 роки є унікальною та поки найскладнішою, оскільки в певних випадках одночасно необхідно було посадовцям подати 2, 3 декларації, а інколи – 4.

Враховуючи аналітичні дані, лише 1% посадовців Львівської обласної військової адміністрації не подали декларації, або зробили це несвоєчасно. Це зокрема особи, що вже не перебувають у трудових відносинах з адміністрацією та її структурними підрозділами.

«Декларування доходів – це не просто формальна процедура, а й важливий інструмент у запобіганні корупції та забезпеченні прозорості діяльності органів державної влади. Своєчасне та правильне заповнення декларацій – це відповідальність кожного декларанта та дієвий інструмент, який сприяє утвердженню принципів доброчесності та відповідальності у публічній сфері», – зазначає керівник апарату Тарас Грень.

Зауважимо, що НАЗК визначило ТОП 10 помилок в е-деклараціях загалом по Україні. Працівникам ЛОДА теж акцентували увагу на цих помилках, аби вони не допустили їх у заповненні своїх декларацій у наступних звітних періодах.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.