У ЛМР відреагували на скандал із контролером з чаєм у трамваї

Раніше контролер з гарячим чаєм в руці в одному з львівських трамваїв оштрафував учасницю шоу “Холостяк” Аліну Ляшук та її супутницю.

22.02.2023
У ЛМР відреагували на скандал із контролером з чаєм у трамваї

Цього контролера вже покарали — позбавили місячної премії та провели роз’яснювальну роботу. Про це в коментарі виданню LVIV.MEDIA розповів Дмитро Пецій, заступник директора Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Хоча нормативного акту чи правила, які б забороняли чи пасажиру, чи контролеру перебувати у транспорті з напоями та їжею, немає — рішення депреміювати працівника все ж ухвалили.

“Ми розуміємо, що така поведінка контролера справді має ознаки некоректної поведінки. Тому цього контролера депремійовано, з ним вже провели роз’яснювальну роботу і пояснено, що так з гарячим чаєм не можна проходити по транспортному засобу. З точки зору етики й поведінки [цього контролера — ред.] заходи вжиті”, — сказав Дмитро Пецій.

У ЛМР додали, що в разі подальших скарг на цього контролера розглядатимуться заходи аж до звільнення.

“Якщо насправді буде виявлено порушення чинних правил чи інших норм законодавства таким контролером, то будуть вживатись жорсткіші заходи аж до звільнення, якщо це буде обґрунтовано”, — додав чиновник.

Звертатись з такими скаргами можна на Гарячу лінію Львова (бажано, фіксуючи порушення на фото чи відео).

Також у Департаменті прокоментували і ситуацію щодо оштрафування дівчини, яка вже придбала квиток, однак не компостувала його.

За нормативними документами, які регулюють питання оплати у громадському транспорті, є затверджені у Львові правила користування міським електричним транспортом.

У пункті 4.2 йдеться:

“Пасажир, увійшовши у салон рухомого складу, зобов’язаний негайно (одразу, першочергово, без затримок) оплатити проїзд (завалідувати проїзний документ) з використанням того обладнання оплати проїзду (валідації), яке встановлено у цьому транспортному засобі. Тобто компостування квитка також повинна бути здійснена негайно”.

“Оскільки пасажирка не оплатила одразу [квиток без компостування не є оплатою за проїзд — ред.], тому контролером було правильно оштрафовано цю пасажирку за неоплату проїзду”, — каже Дмитро Пецій.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.