У корпорації нерухомості РІЕЛ розповіли, як долали наслідки ракетного обстрілу їхнього ЖК

РІЕЛ раніше вже писав, як проводилася евакуація з будинків, що і як робили будівельники та які експертизи були проведені для того, аби почати відновлення будинків.

23.10.2022
У корпорації нерухомості РІЕЛ розповіли, як долали наслідки ракетного обстрілу їхнього ЖК

У третій і останній публікації компанія розповідає про комунікацію.

“Одразу після першого прильоту ми, КН РІЕЛ, створили оперативний штаб для реагування на всі запити й нагального вирішення завдань: комунікації з експертами, проєктантами, владою, визначення задач і вирішення інших організаційних моментів. Цими питаннями займалися 6-7 представників компанії. Ще четверо комунікували безпосередньо з мешканцями.

Окремо було виділено групу фахівців від нашої юридичної служби. Вони з першого дня трагедії повністю «включилися» в роботу. Розробили алгоритм дій для нас як забудовника, для управителя ЖК і для мешканців будинку: як правильно і які саме оформити документи, в кого їх підписати, щоб потім претендувати на відшкодування від сторони-агресора – російської федерації.

Зокрема, вони опрацювали судову практику позовів, які були раніше подані до відповідача – держави росія. Підготували і роздали мешканцям примірники актів, які необхідно було заповнити, обстеження, які необхідно було зробити в квартирах і в будинку. Потім ми організували загальні збори з мешканцями кожного будинку. Роз’яснили всі нюанси, розповіли про наш план дій, алгоритм завдань.

Також пояснювали, як правильно оформити документи для суду, щоби потім мати можливість отримати відшкодування коштів, які будуть передбачені бюджетом.

У співпраці з поліцією для правильного оформлення актів ми забезпечили присутність у 7-му будинку слідчого, який у порядку живої черги обходив квартири з мешканцями, вони заповнювали та підписували ці акти. В результаті люди мають на руках матеріали для подальшого руху кримінальних проваджень із метою відшкодування завданих збитків”, – йдеться в повідомленні компанії.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.