У Грузії розпочалися багатонаціональні військові навчання за участю України

У навчаннях буде задіяно понад 2 400 військовослужбовців із 21 країни.

29.08.2022
У Грузії розпочалися багатонаціональні військові навчання за участю України

У Грузії в понеділок, 29 серпня, стартували спільні з 21 країною багатонаціональні військові навчання Noble Partner 2022 («Гідний партнер 2022»). Про це повідомляють Новини-Грузія.

Офіційне відкриття навчань відбулося на полігоні 4-ї піхотної бригади у Вазіані поблизу Тбілісі. Головний девіз маневрів – «Сила у партнерстві».

У церемонії відкриття взяли участь представники міністерства оборони, військові аташе країн-учасниць навчання, а також представники основної групи НАТО, Офісу зв’язку НАТО та Місії спостерігачів Євросоюзу.

Грузія приймає багатонаціональні військові навчання «Гідний партнер-2022» вже вшосте. Навчання проводяться під керівництвом Східного командування Сил оборони Грузії та Командування США в Європі та Африці (USAREUR) за підтримки Спільного центру тренувань та оцінки НАТО-Грузія (JTEC).

Метою «Гідного партнера 2022» є підвищення готовності та оперативної сумісності між Грузією, США, регіональними партнерами та країнами-союзниками для забезпечення стабільної та безпечної ситуації в Чорноморському регіоні.

Цього року вперше в історії навчань візьмуть участь представники збройних сил Японії та Швеції.

Учасниками цьогорічних багатонаціональних навчань є: Грузія, США, Болгарія, Румунія, Молдова, Греція, Велика Британія, Туреччина, Словаччина, Норвегія, Угорщина, Литва, Азербайджан, Німеччина, Боснія та Герцеговина, Естонія, Польща, Японія, багатонаціональна бригада Литва-Польща-Україна та Збройні сили Швеції.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.