У громаді на Львівщині відновлять будівництво школи на прохання жителів

Загальнобудівельні роботи виконані на 70%, проте після тривалої перерви частина приміщень перебуває у неналежному для експлуатації стані.

23.11.2023
У громаді на Львівщині відновлять будівництво школи на прохання жителів

На неодноразові звернення голови Боринської територіальної громади Михайла Шкітака, директора Нижньояблунського опорного закладу Василя Ляховича та голови ради батьківського комітету закладу Людмили Ляхович, управління капітального будівництва Львівської ОВА відкоригувало проєкт «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 360 учнівських місць в с. Нижня Яблунька Самбірського району Львівської області», де будівельні роботи не ведуться з 2018 року, інформує пресслужба ЛОВА.

Як повідомляють в управлінні, у зв’язку із високим рівнем ґрунтових вод почалося підтоплення існуючого фундаменту, через що є велика загроза зсуву ґрунту з північного боку школи.

За словами т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОВА Романа Дулі, після кількох засідань та виїздів на місце, ухвалили рішення про завершення основної школи у Нижній Яблуньці, зокрема, першочергово напрацюють проєкт будівництва підпірної стінки, водовідведення та гідроізоляції фундаменту будівлі.

Так, цьогоріч згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА Максима Козицького, в обласному бюджеті передбачили кошти в сумі 15,5 млн грн на проєктні роботи, експертизу, а також першочергові будівельні роботи.

Зараз в школі навчається 270 учнів з навколишніх сіл Боринської територіальної громади, яких довозять трьома автобусами «Школярик».

Після завершення робіт школа зможе вмістити 360 учнів, які матимуть змогу отримувати знання у комфортних умовах. Облаштують нові класи для навчання учнів, лабораторії, майстерні трудового навчання, спортивний і актовий зали, бібліотеку, їдальню, адміністративні, допоміжними, санітарні та технічні приміщення.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.