У ДБР розповіли про перші результати розслідування загибелі бійця тероборони на кордоні з Білоруссю

Загибель бійця тероборони на Волині розслідують у межах кримінальної справи про порушення правил несення бойового чергування.

23.03.2023
У ДБР розповіли про перші результати розслідування загибелі бійця тероборони на кордоні з Білоруссю
Фото: умовне

Про це Державне бюро розслідувань повідомило у відповідь на запит “Громадського”. 

Наразі слідство встановило, що інцидент стався 25 лютого близько другої ночі поблизу села Тур Ковельського району Волинської області.

“Військовослужбовці за командою командира відкрили вогонь на ураження після повідомлення про появу невідомих осіб поблизу лінії кордону України з Білоруссю”, – зазначив директор територіального управління ДБР у Львові Руслан Ляшко.

Унаслідок цього було пораненого одного з військових, який під час транспортування помер.

У ДБР вказали, що вже допитали всіх свідків, наразі призначені експертизи, результати яких допоможуть встановити обставини події.

У відомстві зазначили, що з початку повномасштабного вторгнення росії це єдине кримінальне провадження у львівському управлінні ДБР щодо порушення правил несення бойового чергування.

Більше деталей щодо розслідування загибелі бійця у Бюро не розголошують, посилаючись на таємницю слідства.

“Інша інформація містить таємницю досудового розслідування та з метою забезпечення інтересів слідства доступ до такої інформації є обмеженим”, – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, на українсько-білоруському кордоні під час виконання бойового завдання загинув 33-річний боєць тероборони Волині Сергій Панасюк.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.