У Данії на всесвітньо відомому дизайнерському фестивалі вперше представили українські бренди

Завдяки співпраці БФ Козицького та Українського дому у Копенгагені у фестивалі взяли участь 6 українських брендів.

20.06.2024
У Данії на всесвітньо відомому дизайнерському фестивалі вперше представили українські бренди

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у фестивалі взяли участь: Grono та Guculiya зі Львівщини, Tvoi з Житомира і Manufacture ZHORNA Archaic Ukraine, YaKUSH та OLK MANUFACTORY з Києва.

“Найчастіше відвідувачі зупинялися перед українськими килимами, керамікою та виробами з гутного скла. Ще більше відвідувачів та журналістів запитували, як виживає крафтове мистецтво в Україні в умовах постійних атак poсії, перебоїв з постачанням сировини і дивувалися, як нашим брендам вдається так грамотно поєднувати традиційний стиль і сучасний дизайн. А в Українському домі у Копенгагені, надихнувшись цими розмовами, наголосили, що мають амбітну ціль – зробити українську вишиванку світовим трендом”, – йдеться у повідомленні.

Кошти, які зібрали з продажу творів українського крафтового мистецтва, скерують на протезування наших воїнів.

3daysofdesign – це щорічна дизайнерська подія в Данії, під час якої демонструють свіжі концепції та рішення від провідних дизайнерів Данії та світу. Подія включає багато виставок, лекцій і дискусій.

«Пишаюся тим, що нам вкотре вдалося представити українську креативну індустрію у світі як рівну з рівними. Цивілізовані держави за нас і з нами. Продовжуємо. Низький уклін тим, хто промовляє до світу своїм талантом», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

До слова, у Сіднеї вперше за 33 роки відкрили виставку українського мистецтва. Відбулося це завдяки БФ Козицького. Також від початку повномасштабної війни Фонд Козицького провів 35 виставок сучасного українського мистецтва у 14 країнах.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.