У 36-річного мешканця Львова під час проходження ВЛК виявили ВІЛ

Зараз чоловік лікується у Центрі легеневого здоров’я, де отримує необхідну допомогу.

05.09.2024
У 36-річного мешканця Львова під час проходження ВЛК виявили ВІЛ

Про це повідомляє Друге медичне об’єднання Львова.

“36-річний львів’янин Ігор (ім’я змінене) працює вкладником асфальту. Чоловік має напружений робочий графік і зовсім мало часу на себе. В один із робочих днів до Ігоря під час роботи завітали працівники ТЦК. Тут же, на об’єкті, де Ігор укладав асфальт, йому вручили повістку. Завдяки військовим львів’янин розпочав медогляд і зробив швидкий тест на ВІЛ. Тест виявився позитивним, відтак його скерували у наш Центр інтегрованих медико-соціальних послуг”, – йдеться у дописі.

Діагноз Ігоря підтвердили та призначили йому антиретровірусну терапію. Однак чоловік недооцінив масштаб проблеми і відмовився від допомоги. Одна уже через 4 місяці він знов звернувся у Центр інтегрованих медико-соціальних послуг – на той момент уже не міг дихати самостійно.

“Легені Ігоря руйнував дисемінований туберкульоз з пневмоцистною пневмонією. Усе почалося невинно: вологий кашель і температура 38,5 С, Ігор уже потребував кисневої підтримки. Єдине питання Ігоря до лікарів було: “А я буду жити?” Питання правильне, бо дуже часто люди з ВІЛ помирають від туберкульозу і пневмоцистної пневмонії, якщо їм не призначають вчасно лікування“, – зазначили медики.

Чоловіка перевели в Центр легеневого здоров’я. Лікарі прогнозують, що легені відновляться.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.