У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Відбулась комісія з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області.

11.08.2023
У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить  47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Члени комісії ухвалили рішення надати фінансову підтримки 102 суб’єктам підприємництва на загальну суму 26,4 мільйони гривень.

Засідання відбулось під головуванням заступників голови Львівської ОВА Юрія Бучка. Під час комісії розглянули 104 заявки сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними напрямами:

  • відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу отримає один суб’єкт підприємництва в сумі 200 тисяч;
  • пільгові кредити на зворотній основі отримають 4 суб’єкти підприємництва в сумі 2 мільйони для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;
  • дотацію за приріст 747 голів корів отримають 96 суб’єктів підприємництва в сумі 22,4 мільйони;
  • пільговий кредити на зворотній основі на створення об’єкту з переробки сої в сумі 1,8 мільйона.

«У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України. Пільгові кредити на розвиток аграрного бізнесу, дотації за приріст поголів’я корів та інші напрями програми – це потужний стимул для розвитку мікро- та малого аграрного бізнесу в регіоні», – зазначив Юрій Бучко.

Загалом з почату року підтримку отримали понад 170 аграріїв Львівщини на суму 42,7 млн грн, що складає 89,1% до виділених коштів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.