Тимчасова керівниця Довженко-Центру Каждан написала заяву на звільнення через «цькування»

Держкіно призначило нового тимчасового в.о гендиректора “Довженко-Центру”. Ним став Андрій Алфьоров.

17.11.2022
Тимчасова керівниця Довженко-Центру Каждан написала заяву на звільнення через «цькування»

Юлія Каждан написала заяву про звільнення з посади в.о. директора ДП “Національний центр Олександра Довженка” у зв’язку з розчаруванням у “культурній спільноті”. Про це 17 листопада повідомили працівники “Довженко-Центру” в соцмережах.

Як повідомляє Дежкіно, Каждан пояснює своє рішення буллінгом, приниженням честі та гідності, переходом на особистості, й, зокрема, погрозами, які їй періодично надходять через ситуацію довкола “Довженко-Центру”.

Нагадаємо, Держкіно 2 листопада звільнило Олену Гончарук із посади виконувачки обов’язків генерального директора Довженко-Центру, а на її місце призначило Юлію Каждан.

Журналісти «Слідства.Інфо» з’ясували, що попередня діяльність Каждан не пов’язана з кіно. Журналісти кажуть, що вона займалася бухгалтерським обліком і пропонує консультації з гіпнотерапії та психосоматики.

Співробітники не погодилися з призначенням Держкіно і не впустили Каждан у будівлю. Після цього до будівлі Довженко-Центру кілька разів з обшуками приїжджали правоохоронці.

Додамо, що в середині серпня в Довженко-Центрі повідомили, що Держкіно видало наказ про його реорганізацію, яка де-факто означає ліквідацію фонду.

У Держкіно пояснили своє рішення збитковістю та неефективністю Довженко-Центру, що підтримує свою діяльність коштом державної дотації.

У жовтні Довженко-Центр подав у суд на Держкіно з вимогою визнати незаконним та скасувати наказ про реорганізацію.

А 15 листопада міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що реорганізацію Довженко-Центру в такий спосіб, у який це відбувається зараз, вирішили припинити.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.