Троє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 вищий на 65,8% за епідемічний поріг.

12.02.2024
Троє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у Львівської області на гострі респіраторні вірусні інфекції за 6 тиждень 2024 року зареєстрували 17 699 випадків.

«Коронавірус постійно розвивається у форми, які є більш вправними щодо зараження вакцинованих та раніше інфікованих людей. Типи симптомів і ступінь їх тяжкості зазвичай більше залежать від імунітету та загального стану здоров’я людини, а не від того, який варіант викликає інфекцію. У минулому нові варіанти часто збільшували кількість випадків і госпіталізацій, але зараз існує набагато вищий колективний імунітет через попередні інфекції та вакцинацію», – наголосила в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.

Епідпороги перевищені на території Львівського, Червоноградського та Яворівського районів. Найбільшу частку хворих відмічають серед вікової групі 5-14 років (28%) та 30-64 роки (30%). В області визначили циркуляцію вірусів грипу А, В та коронавірусу.

«Лікарі зареєстровали 1 летальний випадок викликаний вірусом грипу А у чоловіка старше 65 років. У Львівській області проти грипу вакцинувалися 16 087 осіб. Також 150 осіб захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Фахівці зареєстрували 2 летальні випадки серед осіб віком 56 та 60 років серед не вакцинованих. На стаціонарному лікуванні з приводу COVID-19 знаходився 31 пацієнт, з приводу грипу та ГРВІ – 292 пацієнти. Вакцинувалися проти коронавірусу однією дозою 1 102 787 осіб, другу дозу отримали 1 039 638 осіб, першу бустерну – 212 030 осіб, другу бустерну – 25 824 мешканців Львівщини», – повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.