Топ-менеджер великої компанії зі Львова став до лав ЗСУ

Андрій Кучеренко поділився, чому, будучи топ-менеджером успішної компанії Kormotech, маючи можливість працювати, отримувати високу заробітню плату, а в майбутньому – мати офіційне бронювання, вирішив добровільно долучитися до ЗСУ.

29.04.2024
Топ-менеджер великої компанії зі Львова став до лав ЗСУ
Доброволець ЗСУ, топ-менеджер великої компанії Кормотех, львівʼянин Андрій Кучеренко

“Бажання було давно, а цільові роздуми з початку 23-го. Як один з можливих сценаріїв пропрацьовував з березня 23-го, в липні вже стало зрозуміло, що війна не закінчиться до кінця року і буде надовго, і цей сценарій став базовим. Кінцеве рішення було прийняте в листопаді, на початку грудня повідомив в компанії про плани закінчити рік і перший квартал для коректної передачі справ“, – зазначив Кучеренко.

З жовтня 2023 року топ-менеджер почав пошук частини, де б міг бути максимально корисним: контакти, поїздки, співбесіди, тести… А у січні цьогоріч вже знав, до якого саме збройного формування долучиться.

Отож, 1 квітня він звільнився та приєднався до лав ЗСУ.

Зокрема, доброволець пояснив, чому саме вирішив стати на захист України.

“Тому що нас, як українців, фізично знищують і з кожним днем стає все менше і є відчуття цінності кожного з нас, незалежно де хто знаходиться. Якщо сюди зайдуть москалі, тут ніякої демократії з мобілізацією не буде, і всі «дружно» будуть приймати участь в мʼясних штурмах в сторону наших сусідів: Польщі, країн Прибалтики, Румунії і тд.; соціум розділяється, є яскраво виражена цивільна булька, яка має також внутрішній поділ з різним рівнем ігнорації. Обʼєднуючий фактор для якої є те, що так – війна існує, це перешкода, можна пристосуватися, навіть допомагати донатами, але хтось інший має вирішувати це питання. Розділення з кожним днем стає більшим і з цим потрібно щось робити вже і після війни. Цю війну, по підручниках з військової дисципліни кінця 20-го століття  буде неможливо виграти. Потрібні нові підходи і нові концепції”, – зазначив доброволець.

Також Андрій Кучеренко додав, що є велика потреба в людях з високим рівнем компетенції, менеджерів та особливо топ-менеджерів. Тому він проти «економічного» бронювання, оскільки воно ще більше розділяє та підважує відчуття внутрішньої справедливості в країні: “Воюють сині комірці а білі відсиджуються, ще й заробляють непогані гроші.”

Окрім цього він зазначив, що українські захисники потребують ротації, а вона може бути якісно можлива тоді, коли є потік в дві сторони: “Усі мають вчитися військовому мистецтву, проходити регулярні збори, чоловіки і бажано – жінки.”

“Війна надовго і це буде стосуватися кожного, відповідно бажання управляти процесом заходу в ЗСУ. Є природній страх попасти в підпорядкування до некомпетентних та безвідповідальних керівників. Є бажання допомогти і я хочу, щоб ми цю війну – виграли, і я хочу брати в цьому участь. (я спочатку думав, що як військовий психолог я можу бути максимально корисний, зараз – змінилося)”, – наголосив доброволець.

Львів’янин додав, що у нього також було внутрішнє незадоволення собою, сором, коли є друзі, які вже воюють і знайомі, котрі поховані на Марсовому полі.

“Є небажання того, щоб мій син в майбутньому, через мою неучасть в тому числі, був задіяний в майбутній війні”, – розповів доброволець.

“Зараз я спостерігаю як міняється моє сприйняття та відношення до війни, і пробую зрозуміти, що я ігнорував, коли був цивільний. Назагал, купа викликів, багато нового і різного, буває складно, але друзі, які мене трішки бачили, кажуть що давно мене не бачили таким щасливим. Я радий, що зробив свій вибір.
Слава Україні!” – підсумував військовослужбовець.

Довідка

Kormotech входить до топ-60 виробників зоогалузі у світі за версією Petfood Industry. Компанія успішно експортує до 42 країн продукцію брендів Optimeal, CLUB 4 PAWS, Гав!, Мяу! та приватних марок партнерів. Асортимент налічує понад 650 позицій.

Виробничі потужності в Україні — 27 000 тонн вологих раціонів і 55 000 тонн сухих кормів на рік, а також 20 000 тонн вологих кормів у Литві.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.