Священника УПЦ МП з Буковини, який допомагав ухилянтам, звільнили від покарання

Настоятелю церкви з села Ванчиківці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ московського патріархату Іонелу Міціцею висунули вирок за організацію незаконного перетину кордону.

13.06.2023
Священника УПЦ МП з Буковини, який допомагав ухилянтам, звільнили від покарання

Про це видання 368.media пише з посиланням на вирок Октябрського райсуду Полтави за  ч. 3 ст. 332 КК.

Обвинувачений Іонел Міціцей — уродженець Чернівців, має вищу освіту, одружений, настоятель храму на честь святих великомучеників Дмитрія і Гавриїла.

Священник разом зі спільницею та спільником допомагали чоловікам з України незаконно перетнути кордон. Спільник, який підшукував клієнтів для такої послуги, у березні вже отримав своє умовне покарання.

Відповідно до матеріалів справи, настоятель організував схему, згідно з якою, на початку липня 2022 року у Полтаві спільник Міціцея — Недогарок зустрівся з двома знайомими та запропонував їм перетнути державний кордон України за 3,2 тис. доларів з кожного.

Вже в серпні Недогарок пояснив «клієнтам» деталі «операції», а згодом надіслав номер телефону мешканки Чернівців, яка мала зустріти їх та якій вони мали віддати кошти.

4 вересня мешканка Чернівців зустріла чоловіків у Новоселиці Чернівецької області, звідки автомобілем Renault Laguna доставила та заселила останніх до номера мотелю «Вікторія», Там жінка отримала від клієнтів кошти і одразу після цього зловмисників затримали.

Настоятель Міціцей повністю визнав свою провину у вчиненому та уклав угоду з прокуратурою. А 29 травня Октябрський райсуд затвердив цю угоду та призначив чоловіку 5 років позбавлення волі, але від відбування покарання його звільнили з іспитовим строком — 1 рік. Також Міціцей має передати на ЗСУ 156 тис. гривень.

Нагадаємо, громадянина Індії, спійманого на хабарі, зобов’язали переказати 10 мільйонів на «Армію Дронів».

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.