Суд виніс вирок львів’янину, який видурив у чоловіків 160 тисяч гривень

Залізничний районний суд Львова визнав Тараса С. винним у телефонному шахрайстві. Обвинувачений через повідомлення про фейкові ДТП з родичами зміг видурити у двох чоловіків 160 тис. грн.

12.05.2025
Суд виніс вирок львів’янину, який видурив у чоловіків 160 тисяч гривень

Про це йдеться у вироку, який оприлюднили 9 травня в Єдиному державному реєстрі.

Тарас С., у змові з невстановленим слідством шахраєм, в березні 2023 року розробили план отримання грошей на начебто операцію після фейкової аварії. Відтак вони зателефонували одному з потерпілих у справі та повідомили, що його донька нібито потрапила у важку ДТП і потрібні гроші на операцію. Таким чином шахраї видурили 60 тис. грн, з яких 6 тис. грн залишилось Тарасу С.

У другому випадку шахраї зателефонували ще одному чоловіку, якому також повідомили про вигадану ДТП за участі доньки та потребу у негайній операції. Відтак обдурений чоловік передав шахраям 100 тис. грн, з яких 10 тис. дісталось підсудному.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, не заперечив всіх фактичних обставин, викладених в обвинувальному акті. Зазначив, що дійсно шляхом обману потерпілих, назвавшись другом доньок та повідомивши про нагальну потребу коштів на їх операції заволодів грошима”, — йдеться у вироку.

Вивчивши матеріали справи, суд визнав Тараса С. винним у кримінальному злочині. Йому призначили два роки позбавлення волі, однак звільнили від покарання з дворічним іспитовим терміном. Також суд задовольнив цивільний позов одного з потерпілих та зобовʼязав стягнути з шахрая 121 тис. грн компенсації.

Вирок можна оскаржити.

Коментарі

13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.
17:01
Таємниці фотографії: музей, що зберігає спадщину
Гуляючи старовинними вулицями Львова, проходячи історичні площі та квартали, у самому центрі ви можете завітати у Львівський фотомузей. Це одне з найцікавіших місць для тих, хто цікавиться історією фотографії. Це місце, яке зберігає багатий мистецький спадок.
09:47
Львівʼянин може втратити високу посаду у футболі
УЕФА відкрив справу проти віце-президента Української асоціації футболу Олександра Шевченка, який є мешканцем Львова, і головою обласної футбольної асоціації.