Суд арештував підприємства братів Медведчука та Козака у Львові

Державі передано підприємства братів підозрюваних у держзраді екснардепів Віктора Медведчука й Тараса Козака вартістю майже 400 мільйонів гривень.

30.07.2024
Суд арештував підприємства братів Медведчука та Козака у Львові

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів перейде майно і корпоративні права будівельних компаній “Бетонбуд”, “Капітал Плаза” та 50% відсотків корпоративних прав ТОВ “Галицьке перехрестя”. Кінцеві власники підприємств — брати Медведчука та Козака.

Також суд арештував майно і корпоративні права транспортного підприємства “Трансмонолітавто”. Воно також зареєстроване у Львові й повністю належить братові Козака.

“Всього арештовано та буде передано в управління держави виробничі приміщення, лабораторний корпус та склади загальною площею понад 10,2 тис. кв. м, земельну ділянку площею понад 7 га, 74 автомобілі, 2 навантажувачі, 4 екскаватори, бульдозер та автогрейдер, нежитлові приміщення у Києві площею 167 кв. метрів”, — йдеться у повідомленні.

Раніше за клопотанням ДБР в управління держави передали завод з виробництва цегли у Львівській області вартістю понад 5 мільйонів доларів, який ухилявся від сплати податків.

Окрім цього суд арештував майно, яке екснардепи переписали на наближених осіб, а також земельні ділянки на Львівщині: “За клопотанням ДБР арештовано земельні ділянки, які фірми Медведчука та Козака отримали безоплатно від однієї з територіальних громад Львівщини. На землях, які за документами мають сільськогосподарське призначення, насправді є чималі поклади газу. Тож фігуранти планували заробляти гроші ще й виснажуючи українські надра”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.