Студенти Львівського медуніверситету проходитимуть практику у Superhumans Center і госпіталі ветеранів війн та репресованих

Кафедру реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького перенесли, тепер вона розташована у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

26.03.2024
Студенти Львівського медуніверситету проходитимуть практику у Superhumans Center і госпіталі ветеранів війн та репресованих

Після ремонту приміщень у госпіталі проходять заняття лікарів-інтернів, які обрали спеціальність «Фізична та реабілітаційна медицина» чи лікарів, які вирішили пройти вторинну спеціалізацію цього ж профілю, а також навчання студентів з медичної реабілітації, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

В госпіталі кафедра, якою віднедавна керує доцентка Оксана Макар, вже багато років мала свою клінічну базу. Проте умови сьогодення потребують більшого числа фахівців у сфері реабілітації, підготовки їх із залученням у практичний процес, з використанням новітніх технологій.

Як зауважив Генеральний директор госпіталю Максим Прикупенко, для медичної установи це честь – мати у себе клінічні кафедри медуніверситету, адже спільна команда фахівців – науковців та практиків завжди краще собі порадить, як надати найякіснішу допомогу пацієнтам. Наука поєднана з практикою – це завжди шлях до прогресу.

Медичний директор Superhumans Center Андрій Віленський зазначив, що для проходження практичних занять студентів, інтернів та курсантів можна використовувати відділення ще одного партнера Університету – Всеукраїнського реабілітаційного центру Superhumans Center.

«Ми розуміємо, що зараз в Україні велика потреба на реабілітаційні послуги, різні види протезувань, у пластичних і реконструктивних операціях. Тому у підготовці професійних кадрів зацікавлені усі. Наша співпраця з ЛНМУ імені Данила Галицького дуже тісна та плідна й приносить взаємовигідні результати і маємо надію, що в подальшому лише розширюватиметься», – відзначив Андрій Віленський.

Зараз у Винниках створюють повноцінний реабілітаційний хаб, де обстежують, лікують, протезують поранених бійців та цивільних, проводять реконструктивні операції за участю міжнародних фахівців.

«Дуже добре, що наш Університет активно в нього інтегрується, долучається до процесів реабілітації на світовому рівні. Поява тут кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО не лише виконання домовленостей, яких досягнули під час візиту в госпіталь міністра охорони здоров`я України Віктора Ляшка у жовтні минулого року, а й ще один крок до реалізації одного із наших проєктів – створення Національного реабілітаційного центру ЛНМУ ім. Данила Галицького», – підсумував в.о. ректора Університету, доктор медичних наук Орест Чемерис.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.