Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові

Внаслідок займання були пошкоджені двоє бічних вхідних дверей у храм, потерпілих немає.

17.04.2023
Стало відомо ім’я палія храму УГКЦ у Львові
Фото: Віталій Глагола

Палієм греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, що відбулося 14 квітня, виявився 31-річний мешканець Ужгорода Ернест Балога, повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі.

“За інформацією джерела у правоохоронних органах, 13 квітня Ернест Балога приїхав до Львова з Ужгорода, а о 04:40 14.04.23 “шляхом підпалу куртки” підпалив двері церкви”, – зазначив Глагола.

За його словами, Ернест Балога народився 1991 року, проживає в місті Ужгород Закарпатської області, раніше працював таксистом, наразі безробітний. Про мотиви скоєного злочину наразі невідомо.

Щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ушкодження майна шляхом підпалу. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Львові вночі підпалили церкву УГКЦ на Сихові. Палія затримали

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.