Спонсор «Альфа-джазу» і партнер Садового Фрідман відмовився відповідати, чи є Путін воєнним злочинцем. Відео

1 вересня видання “Українська правда” випустило сюжет “Лондонград”, у якому, зокрема, показало розмови автора матеріалу Михайла Ткача з росіянами в Лондоні.

04.09.2023
Спонсор «Альфа-джазу» і партнер Садового Фрідман відмовився відповідати, чи є Путін воєнним злочинцем. Відео
Фрідман запропонував Ткачу "зустрітися спокійніше"

Фільм починається зі сцени розмови Ткача з російським журналістом і відеоблогером Іллею Варламовим. Коли український журналіст запитав Варламова, чи вважає він воєнним злочинцем президента РФ Володимира Путіна, той відповів не відразу. Після невеликої паузи росіянин запитав, із ким розмовляє, а потім сказав, що “не хоче робити контент” Ткачу.

“А в Лондоні хочете бути?” – уточнив Ткач.

“Я не хочу робити вам контент”, – повторив Варламов, а потім, дізнавшись, що розмовляє з українцем, поїхав (діалог він вів, сидячи на велосипеді).

Також журналісти поспілкувалися у Лондоні з підсанкційним російським бізнесменом Михайлом Фрідманом, який разом із Петром Авеном володів українським Sense Bank (у липні банк націоналізували). Фрідман заявив Ткачу, що йому юристи забороняють давати інтерв’ю і також не став відповідати, чи вважає Путіна воєнним злочинцем.

“Я вам інтерв’ю давати не буду і коментувати не буду. Я не знаю, із якою метою ви мене питаєте. Окрім того, це позиція моїх юристів. Якщо ви хочете на цю тему поговорити, ми якось можемо зустрітися спокійніше. На вулиці я не даватиму жодних коментарів”, – сказав він.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.