Смакуй справжній: як народжується новинка “Опілля” квас “Чорний”

Новий напій сезону-2025 дарує максимальну насолоду свіжістю. “Опілля Чорний” – темний квас із насиченим смаком, запашним житнім ароматом і кольором карамелі. Він зроблений способом, який українці практикували століттями.

24.07.2025
Смакуй справжній: як народжується новинка “Опілля” квас “Чорний”

«У магазинах безліч солодких газованих напоїв із квасових ароматизаторів та інших штучних компонентів. «Опілля» ж використовує тільки натуральні складники і живе бродіння. Наш новий “Опілля Чорний” – це справжній квас, що поєднує українські традиції та інноваційну якість», – наголошують броварі і розповідають, як народжується напій.

Все починається з квасного сусла на основі житнього солоду. Це ключовий інгредієнт, що визначає глибину і насиченість смаку “Опілля Чорного”. Роблять квас на бездоганно чистій воді. Найякісніші дріжджі створюють природний процес живого бродіння. Завдяки цій традиційній технології “Опілля Чорний”набуває особливо насиченого смаку та аромату. Він зберігає всю природнукористь натуральних складників.

Також живе бродіння забезпечує неперевершенувластивість квасу по-справжньому тамувати спрагу. Інноваційне обладнання «Опілля» визначає момент, коли напійсягає потрібної зрілості і його смак та аромат стають ідеальними. Тоді квас фільтрують і розливають в алюмінієві банки 0,5 ліПЕТ-пляшки1 та 1,5 літра. Прискіпливий контроль на всіх етапах виробництва гарантує, що “Опілля Чорний” відповідає найвищим стандартам якості.

«Секрет народження новинки – у поєднанні добірних натуральних складників і традиційного способу виробництва з інноваційним підходом. “Опілля Чорний” – це максимум поваги до споживача, яку ми з любов’ю вклали у цей напій і з радістю ним ділимося. Тож обирайте “Опілля Чорний”, на етикетці якого з гордістю вказано: «Квас живого бродіння». Смакуй справжній!» – запрошують творці нового напою.

Джерело: Газета Місто – новини Тернополя

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.