Школи Львівщини забезпечені укриттями на 97%

У 2024-2025 навчальному році прогнозується, що в області функціонуватиме 1081 заклад загальної середньої освіти.

29.08.2024
Школи Львівщини забезпечені укриттями на 97%
Фото умовне

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Початкові школи забезпечені укриттями на 100 %, ліцеї (в т.ч. заклади I-III ступеня) (536 закладів) – на 97 %, гімназії (410 закладів) – на 98 %. У закладах дошкільної освіти (ясла, ясла-садок, дитячий садок тощо) планується очне навчання в 925 із 936 закладів, а в 11 закладах – у змішаному форматі. Відсоток забезпечення укриттями становить 98 %.

У школах  буде використовуватися 610 найпростіших укриттів і 102 протирадіаційних укриття.

У закладах дошкільної освіти в 2024/2025 навчальному році буде використовуватися 19 протирадіаційних укриттів, 341 найпростіших укриттів.

За попередньою інформацією від місцевих органів влади, очне навчання планується в 1 000 закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності, а також у 50 закладах у змішаному форматі.

«Станом на 28 серпня 50 закладів середньої освіти із 1050 мають проблеми з тим, як розпочати навчальний процес. Донедавна ми користувалися укриттями на перших поверхах, і ці укриття відповідно до законодавства підходили під нормативи. Змінилися нормативи і зараз 272 школи та 91 садочок не змогли б розпочати наживо освітній процес, якби не розв’язали цю проблему. 222 школи та 80 садочків вирішили проблему укриття в дуже простий спосіб – вони уклали угоди з приватними, громадськими або державними установами, які мають укриття поруч. Залишається ще 50 шкіл, які можуть навчатися або дистанційно або у змішаному форматі. Можна говорити про те, що всі початкові школи навчатимуться очно. І це дуже важливо, тому що дітям до 4 класу дистанційне навчання не рекомендоване», – повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.