Що таке солодові напої і чому «Опілля» почало їх випуск

25.10.2024
Що таке солодові напої і чому «Опілля» почало їх випуск

Тернопільська пивоварня «Опілля» розробила і запустила випуск новітніх безалкогольних солодових напоїв із меншим вмістом цукру. Це перший такий продукт на ринку України.

Новинки від «Опілля» виготовляють на основі ячмінного солоду. Такі напої набувають стрімкої популярності в світі через гарний смак і користь: їх обирають як альтернативу газованим солодким напоям.

«Дослідивши український ринок, ми виявили, що майже всі безалкогольні солодкі напої — з великим вмістом цукру, а природної і корисної альтернативи — немає. Оскільки місія «Опілля» — виготовляти натуральні напої, що приносять задоволення і насолоду справжнім смаком, ми розробили інноваційний продукт. Наші солодові містять значно менше цукру, не поступаючись смаком звичним газованим солодким напоям. Наші новинки — смачні та корисні, бо природні. Солодові від «Опілля» — це революційний продукт на ринку безалкогольних напоїв України. Ми — перший виробник, який пропонує таку природну і корисну альтернативу», — наголошує тернопільське підприємство.

На основі ячмінного солоду «Опілля» створило одразу цілу лінійку солодових напоїв: зі смаком лимона, апельсина і жовтої малини.

За яку користь варто обрати солодові напої «Опілля»:

— Для виробництва використовують добірний ячмінний солод і тільки натуральні складники. Солодові напої не містять ГМО, консервантів, штучних підсолоджувачів, барвників тощо. Цей продукт — втілення природності.

— Цукру в ньому — небагато. Його вміст суттєво нижчий, як у безалкогольних напоях решти виробників. Солодкість досягнута природними компонентами — солодом і стевією із невеликим додаванням цукру. Саме тому солодовий напій — в міру солодкий, але при цьому корисний.

— Він тонізує, бо солод має високі поживні властивості і багатий білком, що дає енергію. Тому напій допоможе відновити сили після розумової та фізичної активності. Солодовий від «Опілля» — це енергія життя.

— Завдяки солоду, напій містить вітаміни С, Е, РР, D і групи В, мінерали магній, кремній, селен, марганець, фосфор та інші. Всю цю користь легко засвоює людський організм. Тому солодовий «Опілля» — це напій здоров’я.

— Він зроблений на спеціально підготованій найчистішій воді. Тож з усіма своїми корисними властивостями прекрасно підходить для відновлення водного балансу. Він гарантує свіжість і втамування спраги. Солодовий напій «Опілля» — досконалий вибір у спеку і не тільки.

«Ми впевнені, що українці гідні споживати найякісніше. Тому «Опілля» розробило й випустило перший в Україні безалкогольний солодовий напій із меншим вмістом цукру. То ж запрошуємо скуштувати. Змініть своє уявлення про солодкі напої! Віримо, що наш смачний, органічний і корисний продукт стане Вашим щоденним. Смакуйте природну альтернативу звичним солодким напоям», — підкреслюють виробники солодової новинки від «Опілля».

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.